Prekės kodas: WB464240
Sandėlyje
Prekės kodas: WB464240
Pristatymas: 3-6 dienos
Aprašymas
Atsiloškite ir pasinerkite į svajones šiame itin patogiame elektriniame atlošiamame krėsle!
  • Spalva: šviesiai pilka
  • Medžiaga: audinys (100% poliesteris), metalas, fanera
  • Užpildo medžiaga: porolonas, PP pluoštas
  • Matmenys sėdimoje padėtyje: 75,5 x 93 x 99,5 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Matmenys gulimoje padėtyje: 75,5 x 147 x 80,5 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Sėdynės plotis: 50 cm
  • Sėdynės gylis: 58,5 cm
  • Sėdynės aukštis nuo žemės: 43,5–44,5 cm
  • Porankio aukštis nuo žemės: 56,5 cm
  • Su elektriniu varikliu, automatiškai reguliuojančiu atlošą ir pakoją
  • Įvestis: nuolatinė srovė (DC) 24 V, 1,5 A
  • Išvestis: 100–240 V~, 50–60 Hz