Aizmugurējais ritenis Shimano 28" WH-R8170-C50 Ultegra
Piegāde: 2-3 dienas
Preces kods: WB513136
Ir pieejams
Preces kods: WB513136
Piegāde: 2-3 dienas
Apraksts
Aizmugurējais ritenis 622 x 21, 12 x 142 mm E-thru axle, 24H, Center Lock D-Brake, bezkameru, kasete 11-12 ātrumu, materiāls: oglekļa, 872 g, loka augstums 50 mm
Parādīt vairāk
Specifikācija
Zīmols: Shimano
Tips: Aizmugurējie rati
Riteņu diametrs: 8
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi
Please log in or create an account before writing a review.
Jūsu pārskatītās preces