Preces kods: WB438240
Ir pieejams
Preces kods: WB438240
Piegāde: 3-6 dienas
Apraksts
Baudiet lielisku atpūtu šajā ērtajā elektriskajā krēslā!
  • Krāsa: sarkana
  • Materiāls: mākslīgā āda (60% poliuretāns, 30% poliesters, 10% kokvilna), metāls, saplāksnis
  • Pildījuma materiāls: putu šķiedra
  • Izmēri sēdus pozīcijā: 78 x 92 x 98 cm (platums, dziļums, augstums)
  • Izmēri guļus pozīcijā: 78 x 149 x 77 cm (platums, dziļums, augstums)
  • Sēdekļa platums: 50 cm
  • Sēdekļa dziļums: 57 cm
  • Sēdekļa augstums no zemes: 42-44 cm
  • Roku balstu augstums no zemes: 58 cm
  • Ar elektrisku motoru automātiskai atzveltnes un kāju balsta regulēšanai
  • Ieeja: DC 24 V, 1,5 A
  • Izejas spriegums: 100 - 240 V~, 50 - 60 Hz