Preces kods: WB376240
Ir pieejams
Preces kods: WB376240
Piegāde: 3-6 dienas
Apraksts
Baudiet lielisku atpūtu šajā īpaši ērtajā, paceļamajā masāžas krēslā!
  • Vibrācijas funkcija: 6 masāžas punkti ļauj izbaudīt masāžu konkrētām ķermeņa zonām. Ar sūtījumā iekļauto rokas vadības ierīci jūs varēsiet pārslēgt dažādas masāžas programmas. Masāžas funkciju darbina USB savienotājs, kam nepieciešams 5V USB barošanas avots (nav iekļauts).
  • Krāsa: vīna sarkana
  • Materiāls: audums (100% poliesters), metāls, saplāksnis
  • Pildījuma materiāls: putu šķiedra
  • Izmēri sēdus pozīcijā: 77 x 94,5 x 100 cm (platums, dziļums, augstums)
  • Izmēri guļus pozīcijā: 77 x 149,5 x 78 cm (platums, dziļums, augstums)
  • Sēdekļa platums: 50 cm
  • Sēdekļa dziļums: 58 cm
  • Sēdekļa augstums no zemes: 42-44 cm
  • Roku balstu augstums no grīdas: 55,5 cm
  • Iespējas: masāža bez sildīšanas
  • Masāžas veids: 6 punktu vibrācijas masāža
  • Ieejas spriegums: DC 5V
  • Ieejas strāva: 2A
  • Ar elektrisku motoru automātiskai atzveltnes un kāju balsta regulēšanai
  • Elektriskā motora ieejas jauda: DC 24 V, 1,5 A
  • Elektriskā motora izejas spriegums: 100 - 240 V~, 50 - 60 Hz