Код товара: WB464240
Есть в наличии
Код товара: WB464240
Доставка: 3-6 дня
Описание
Baudiet lielisku atpūtu šajā ērtajā elektriskajā krēslā!
  • Krāsa: gaiši pelēka
  • Materiāls: audums (100% poliesters), metāls, saplāksnis
  • Pildījuma materiāls: putu šķiedra
  • Izmēri sēdus pozīcijā: 75,5 x 93 x 99,5 cm (platums, dziļums, augstums)
  • Izmēri guļus pozīcijā: 75,5 x 147 x 80,5 cm (platums, dziļums, augstums)
  • Sēdekļa platums: 50 cm
  • Sēdekļa dziļums: 58,5 cm
  • Sēdekļa augstums no zemes: 43,5-44,5 cm
  • Roku balstu augstums no zemes: 56,5 cm
  • Ar elektrisku motoru automātiskai atzveltnes un kāju balsta regulēšanai
  • Ieeja: DC 24 V, 1,5 A
  • Izejas spriegums: 100 - 240 V~, 50 - 60 Hz